Türkiye'nin En Büyük Orhan Bıyıklı Fan Sitesi

Türkiye'nin En Büyük Orhan Bıyıklı Fan Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 

Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22, 23  Sonraki
YazarMesaj
guzelgulen

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 62 Rep Gücü Rep Gücü : 73 Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 11/09/09

MesajKonu: Geri: Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya   C.tesi 24 Nis. 2010 - 2:56

hoşgeldiniz Smile
canimabim

Cinsiyet Cinsiyet : Kadın Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 189 Rep Gücü Rep Gücü : 178 Doğum tarihi Doğum tarihi : 22/02/90 Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 20/01/10 Yaş Yaş : 27 Nerden Nerden : Almanya Lakap Lakap : Sivanci Burçlar Burçlar : Balık + : At

MesajKonu: Geri: Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya   C.tesi 24 Nis. 2010 - 15:50

hosbulduk Smile
http://rasulsevdalisiyiz.yetkinforum.com/forum.htm
ebru

Cinsiyet Cinsiyet : Kadın Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 5 Rep Gücü Rep Gücü : 6 Doğum tarihi Doğum tarihi : 04/06/94 Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 01/08/09 Yaş Yaş : 23 Nerden Nerden : malatya İş/Hobiler İş/Hobiler : ögrenci Lakap Lakap : seker kız Burçlar Burçlar : Ikizler + : Köpek

MesajKonu: Geri: Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya   Salı 27 Nis. 2010 - 5:30

merhaba arkadaslar ben de yeni geldim sayılır burada olmak cok güzül bi şey
faruk enes

Cinsiyet Cinsiyet : Erkek Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 377 Rep Gücü Rep Gücü : 375 Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 27/04/09 Nerden Nerden : Kollama Diyarı. Lakap Lakap : EN SEVDİĞİM OYUNCU : ORHAN BIYIKLI

MesajKonu: Geri: Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya   Salı 27 Nis. 2010 - 8:18

ebru demiş ki:
merhaba arkadaslar ben de yeni geldim sayılır burada olmak cok güzül bi şey

sitemizin üye sayısı her geçen zaman artıyor.

hoşgeldiniz ebru kardeşim aramıza sitede eğlenceli vakit geçirmeniz arzusu ile.
http://www.kollamasevenleri.yetkinforum.com/
btl_yiğit

Cinsiyet Cinsiyet : Kadın Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 2 Rep Gücü Rep Gücü : 0 Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 21/04/10 Nerden Nerden : ankara İş/Hobiler İş/Hobiler : kollamayı izlemek Lakap Lakap : orhan bıyıklı hayranı

MesajKonu: Geri: Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya   Cuma 30 Nis. 2010 - 5:24

merhaba arkadaşlar bende yeni üyeyim herkese selamlar site süper herkesin eline yüreğine sağlık
OrhanYiğit

Cinsiyet Cinsiyet : Kadın Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 99 Rep Gücü Rep Gücü : 93 Doğum tarihi Doğum tarihi : 26/10/85 Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 26/02/10 Yaş Yaş : 31 Nerden Nerden : - İş/Hobiler İş/Hobiler : - Lakap Lakap : - Burçlar Burçlar : Akrep + : Manda

MesajKonu: Geri: Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya   Cuma 30 Nis. 2010 - 17:22

ebru ve btl_yiğit, aramıza hoşgeldiniz Smile
Sitede güzel vakit geçirirsiniz inşaallah Smile
http://orhanbiyikli.benimforum.biz
muhammet yayla

Cinsiyet Cinsiyet : Erkek Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6 Rep Gücü Rep Gücü : 6 Doğum tarihi Doğum tarihi : 09/05/95 Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 03/05/10 Yaş Yaş : 22 Nerden Nerden : koçaeli İş/Hobiler İş/Hobiler : yiğitlik Lakap Lakap : yiğit Burçlar Burçlar : Boğa + : Domuz

MesajKonu: Geri: Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya   Salı 4 Mayıs 2010 - 3:37

merhaba yiğit abi selamlar
fenerli_beyza 1907

Cinsiyet Cinsiyet : Kadın Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 2 Rep Gücü Rep Gücü : 2 Doğum tarihi Doğum tarihi : 23/02/97 Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 25/05/10 Yaş Yaş : 20 Nerden Nerden : Berli İş/Hobiler İş/Hobiler : yigit abinin kollama filmine bakmak Lakap Lakap : süsü Burçlar Burçlar : Balık + : Manda

MesajKonu: Geri: Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya   Salı 25 Mayıs 2010 - 6:14

ben aslinda üyeydim 2 senedir ama sifremi unutdum.cokkk tatli yigit
DiLaTT

Cinsiyet Cinsiyet : Kadın Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 40 Rep Gücü Rep Gücü : 37 Doğum tarihi Doğum tarihi : 19/08/90 Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 29/05/10 Yaş Yaş : 27 Lakap Lakap : hayvan hastası Burçlar Burçlar : Aslan + : At

MesajKonu: Geri: Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya   Paz 30 Mayıs 2010 - 4:53

merhaba arkadaşlar ben yeni üyeyim orhan abi uğruyor mu aceba Question
hazal tekin
Moderetör
Moderetör

Cinsiyet Cinsiyet : Kadın Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 700 Rep Gücü Rep Gücü : 868 Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 06/04/10 Nerden Nerden : muğla İş/Hobiler İş/Hobiler : dizi izlemek Lakap Lakap : yiğit&memduhkolik

MesajKonu: Geri: Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya   Paz 30 Mayıs 2010 - 5:23

hayır pek uğramıyormuş bu arada hoş geldin ben hazal
DiLaTT

Cinsiyet Cinsiyet : Kadın Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 40 Rep Gücü Rep Gücü : 37 Doğum tarihi Doğum tarihi : 19/08/90 Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 29/05/10 Yaş Yaş : 27 Lakap Lakap : hayvan hastası Burçlar Burçlar : Aslan + : At

MesajKonu: Geri: Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya   Paz 30 Mayıs 2010 - 5:33

teşekkür ederim zaten genellikle oyuncular pek uğramıyorlar ama hak vermek lazım en azından yazdılarımzı okuduklarına eminim
OrhanYiğit

Cinsiyet Cinsiyet : Kadın Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 99 Rep Gücü Rep Gücü : 93 Doğum tarihi Doğum tarihi : 26/10/85 Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 26/02/10 Yaş Yaş : 31 Nerden Nerden : - İş/Hobiler İş/Hobiler : - Lakap Lakap : - Burçlar Burçlar : Akrep + : Manda

MesajKonu: Geri: Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya   Cuma 4 Haz. 2010 - 4:32

DilaTT aramıza hoşgeldin Smile
--
Yeni gelen bütün arkadaşlar hoş gelmiş Smile
http://orhanbiyikli.benimforum.biz
DiLaTT

MesajKonu: Geri: Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya   Cuma 4 Haz. 2010 - 7:21

teşekkr ederim.
EsRaGkN

Cinsiyet Cinsiyet : Kadın Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 12 Rep Gücü Rep Gücü : 12 Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 18/06/10

MesajKonu: Geri: Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya   Cuma 18 Haz. 2010 - 1:05

Merhaba ben'de yeni üye'yim... orhan abinin oyunculuğunu çok beğeniyorum...
Buarada Site H-A-R-İ-K-A Wink ....
hazal tekin
Moderetör
Moderetör

Cinsiyet Cinsiyet : Kadın Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 700 Rep Gücü Rep Gücü : 868 Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 06/04/10 Nerden Nerden : muğla İş/Hobiler İş/Hobiler : dizi izlemek Lakap Lakap : yiğit&memduhkolik

MesajKonu: Geri: Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya   Cuma 18 Haz. 2010 - 1:13

EsRaGkN hoşgeldin aramıza
EsRaGkN

Cinsiyet Cinsiyet : Kadın Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 12 Rep Gücü Rep Gücü : 12 Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 18/06/10

MesajKonu: Geri: Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya   Cuma 18 Haz. 2010 - 1:16

Hoşbuldum Wink
Driv3r

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1 Rep Gücü Rep Gücü : 1 Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 22/06/10

MesajKonu: Geri: Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya   Salı 22 Haz. 2010 - 7:22

Selamün aleyküm herkese , site çok güzel olmuş arkadaşlar emeği geçen herkese teşekkürler. Surprised
admin
Admininstator
Admininstator

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 260 Rep Gücü Rep Gücü : 1089 Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 05/09/08

MesajKonu: Geri: Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya   Salı 22 Haz. 2010 - 21:28

arkadaş hepiniz hoş geldiniz sitemiziz beğenmişsinizdir inş

canimabim

Cinsiyet Cinsiyet : Kadın Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 189 Rep Gücü Rep Gücü : 178 Doğum tarihi Doğum tarihi : 22/02/90 Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 20/01/10 Yaş Yaş : 27 Nerden Nerden : Almanya Lakap Lakap : Sivanci Burçlar Burçlar : Balık + : At

MesajKonu: Geri: Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya   Cuma 16 Tem. 2010 - 7:24

Esragkn ve drıv3r aramıza hoşgeldınız Smile
http://rasulsevdalisiyiz.yetkinforum.com/forum.htm
Yigit_Fani
Moderetör
Moderetör

Cinsiyet Cinsiyet : Kadın Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1436 Rep Gücü Rep Gücü : 1565 Doğum tarihi Doğum tarihi : 01/01/80 Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 08/01/09 Yaş Yaş : 37 Nerden Nerden : SOMEWHEREE İş/Hobiler İş/Hobiler : SPORT Lakap Lakap : SUMTHING Burçlar Burçlar : Oğlak + : Keçi

MesajKonu: Geri: Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya   Paz 18 Tem. 2010 - 5:07

Hoşgeldiniz arkadaşlar
yigitm

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 18 Rep Gücü Rep Gücü : 16 Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 30/07/10

MesajKonu: Geri: Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya   Cuma 30 Tem. 2010 - 2:20

Merhaba arkadaşlar bende yeni üye oldum .. Herkese Merhaba..
hazal tekin
Moderetör
Moderetör

MesajKonu: Geri: Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya   Cuma 30 Tem. 2010 - 2:22

hoşgeldin aramıza
guzelgulen

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 62 Rep Gücü Rep Gücü : 73 Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 11/09/09

MesajKonu: Geri: Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya   Cuma 30 Tem. 2010 - 2:58

sizler hoşgeldiniz fakat benim küçük bir sorunum var bu siteden üyeliğimi nasıl iptal ettirebilirim ? bana yardımcı olur musnuz ?
zülfikar
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Cinsiyet Cinsiyet : Erkek Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 926 Rep Gücü Rep Gücü : 1626 Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 08/06/09 İş/Hobiler İş/Hobiler : -

MesajKonu: Geri: Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya   Cuma 30 Tem. 2010 - 22:42

guzelgulen demiş ki:
sizler hoşgeldiniz fakat benim küçük bir sorunum var bu siteden üyeliğimi nasıl iptal ettirebilirim ? bana yardımcı olur musnuz ?

yönetici arkadaşlarımız silebilir ancak.

dilara_yiğit

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 2 Rep Gücü Rep Gücü : 2 Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 31/07/10

MesajKonu: Geri: Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya   C.tesi 31 Tem. 2010 - 1:56

[b]Meraba arkadaşlar bende yeni üyeyüm adım Dilara
Sponsored content

MesajKonu: Geri: Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya   

Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
20 sayfadaki 23 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22, 23  Sonraki
 Similar topics
-
» en yeni espriler
» ARADIĞINIZ ACAPELLALAR
» Yeni Nesil Grafiker Forumu ! - Grafikcell