Türkiye'nin En Büyük Orhan Bıyıklı Fan Sitesi

Türkiye'nin En Büyük Orhan Bıyıklı Fan Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 

Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1 ... 5, 6, 7 ... 14 ... 23  Sonraki
YazarMesaj
yezda

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 5 Rep Gücü Rep Gücü : 3 Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 28/02/09 Nerden Nerden : Serhat KARS

MesajKonu: Geri: Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya   C.tesi 21 Mart 2009 - 4:14

selamün aleyküm arkadaşlar ben hem yeniyim hemde acemiyim yardım isteyince bilgilerinizi esigemezsiniz inşallah bu site için ayrıca teşekkür ederim sağolun
yezda

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 5 Rep Gücü Rep Gücü : 3 Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 28/02/09 Nerden Nerden : Serhat KARS

MesajKonu: Geri: Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya   C.tesi 21 Mart 2009 - 4:18

esra demiş ki:
ya kenara koyduğunuz resmi nasıl koyuyorsunuz ben bir türlü koyamadım da yardım edrmisiniz???
tabi kardeşim sen herhalde avatarlardan bahsediyon çok basit şu profiliniz logosuna tıkla senin bilgilerin gelecek ekranda tam yerini tarifedemem ama şu yeşil şeritin altında avatar yazısına tıkla gelir zaten tamam allaha emanet kardeş
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya   C.tesi 21 Mart 2009 - 12:15

yeni gelen arkadaşlar cümleten aleyküm selam...sitemizde hoş vakit geçirmeniz dileğiyle...
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya   Paz 22 Mart 2009 - 8:21

yezda demiş ki:
selamün aleyküm arkadaşlar ben hem yeniyim hemde acemiyim yardım isteyince bilgilerinizi esigemezsiniz inşallah bu site için ayrıca teşekkür ederim sağolun

yezda kardeşim nedemek bilgi esirgemek...takıldığın konularda bana sor biliyorsam yardım ederim...eee adı üstünde amatör adminim ben bilemediğim şeyleride mazur görürsün Wink
Sabo AĞA

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 4 Rep Gücü Rep Gücü : 8 Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 25/03/09

MesajKonu: Geri: Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya   Çarş. 25 Mart 2009 - 11:42

Selam Aleykum arkadaşlar bende amatör admin kardeşimizin sayesinde aranıza katıldım
maviprenses

Cinsiyet Cinsiyet : Kadın Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1 Rep Gücü Rep Gücü : 2 Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 25/03/09 İş/Hobiler İş/Hobiler : Müzik hocası Lakap Lakap : Prenses

MesajKonu: Geri: Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya   Çarş. 25 Mart 2009 - 23:07

Slm arkadaşlar ben yeni katıldım site çok güzel olmuş teşekkürler Smile
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya   Cuma 27 Mart 2009 - 4:02

Sabo AĞA demiş ki:
Selam Aleykum arkadaşlar bende amatör admin kardeşimizin sayesinde aranıza katıldım

salam Wink
oooo hoşgeldin arkadaşım şeref verdin sitemize Wink dil hocam benim Wink ...
esra

Cinsiyet Cinsiyet : Kadın Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 236 Rep Gücü Rep Gücü : 243 Doğum tarihi Doğum tarihi : 03/04/95 Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 13/01/09 Yaş Yaş : 22 Nerden Nerden : YiĞiDiM nErEdEySe OrAdaN.... İş/Hobiler İş/Hobiler : YiĞiDiMi İzLeMeK!!! Burçlar Burçlar : Koç + : Domuz

MesajKonu: Geri: Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya   Cuma 27 Mart 2009 - 22:19

HOŞ BULDUK SAĞOLUN Smile Smile Smile
beren..

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 5 Rep Gücü Rep Gücü : 5 Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 05/02/09

MesajKonu: Geri: Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya   C.tesi 28 Mart 2009 - 5:12

selamün aleyküm arkadaslar ben aslında bır ay once felan uye olmustum kısmet bu guneymıs kendımı tanıtmak ıcın bu arda sıte gercekten cok guzel selametle
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya   C.tesi 28 Mart 2009 - 22:02

beren.. demiş ki:
selamün aleyküm arkadaslar ben aslında bır ay once felan uye olmustum kısmet bu guneymıs kendımı tanıtmak ıcın bu arda sıte gercekten cok guzel selametle

hoşgeldin... üyeliğin hayırlı olsun...
beren..

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 5 Rep Gücü Rep Gücü : 5 Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 05/02/09

MesajKonu: Geri: Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya   Paz 29 Mart 2009 - 0:05

Very Happy Very Happy tesekkur ederım hosbuldum
Yigit_Fani
Moderetör
Moderetör

Cinsiyet Cinsiyet : Kadın Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1436 Rep Gücü Rep Gücü : 1565 Doğum tarihi Doğum tarihi : 01/01/80 Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 08/01/09 Yaş Yaş : 37 Nerden Nerden : SOMEWHEREE İş/Hobiler İş/Hobiler : SPORT Lakap Lakap : SUMTHING Burçlar Burçlar : Oğlak + : Keçi

MesajKonu: Geri: Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya   Paz 29 Mart 2009 - 14:09

Hosgeldiniz esra ve beren.. sitede iyi vakit gecirmeniz dilegiyle..
konyalı16

Cinsiyet Cinsiyet : Kadın Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 42 Rep Gücü Rep Gücü : 8 Doğum tarihi Doğum tarihi : 04/09/92 Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 12/12/08 Yaş Yaş : 25 Nerden Nerden : konya İş/Hobiler İş/Hobiler : kitap okumak,radyo dinlemek,gezmek Lakap Lakap : şiRiNe Burçlar Burçlar : Başak + : Maymun

MesajKonu: Geri: Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya   Ptsi 30 Mart 2009 - 1:11

hepınız hoş geldiniz Smile ya maşAllah bayağı kişi üye olmuş.inş memnun olursunuz ve ii vakit geçerisinz
yezda

MesajKonu: Geri: Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya   Salı 31 Mart 2009 - 23:42

amatör admin demiş ki:
yezda demiş ki:

yezda kardeşim nedemek bilgi esirgemek...takıldığın konularda bana sor biliyorsam yardım ederim...eee adı üstünde amatör adminim ben bilemediğim şeyleride mazur görürsün Wink

Eyvallah saolun site için herkese teşekkürler hayırlı günler
ezelzaman

Cinsiyet Cinsiyet : Kadın Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1 Rep Gücü Rep Gücü : 2 Doğum tarihi Doğum tarihi : 20/04/89 Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 02/04/09 Yaş Yaş : 28 Nerden Nerden : malatya-trabzon İş/Hobiler İş/Hobiler : öğrenci :( Lakap Lakap : ------- =) Burçlar Burçlar : Koç + : Yılan

MesajKonu: Geri: Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya   Perş. 2 Nis. 2009 - 4:20

selam arkadaşlar bende yeni katıldım aranıza nasılsınız bakalım???
jocolor
tuğba

Cinsiyet Cinsiyet : Kadın Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 655 Rep Gücü Rep Gücü : 662 Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 12/12/08 Nerden Nerden : istanbul İş/Hobiler İş/Hobiler : kitap okumak,müzik dinlemek... Lakap Lakap : yiğittuğba

MesajKonu: Geri: Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya   Perş. 2 Nis. 2009 - 5:12

HOŞ GELDİN KARDEŞİM...BEN ÖNCEDEN KATILMIŞTIM AMA FAZLA AKTİF OLAMADIM..İNŞALLAH İYİ VAKİT GEÇİRİRSİN SİTEMİZDE..=))
Yigit_Fani
Moderetör
Moderetör

Cinsiyet Cinsiyet : Kadın Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1436 Rep Gücü Rep Gücü : 1565 Doğum tarihi Doğum tarihi : 01/01/80 Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 08/01/09 Yaş Yaş : 37 Nerden Nerden : SOMEWHEREE İş/Hobiler İş/Hobiler : SPORT Lakap Lakap : SUMTHING Burçlar Burçlar : Oğlak + : Keçi

MesajKonu: Geri: Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya   Cuma 3 Nis. 2009 - 16:25

ezelzaman demiş ki:
selam arkadaşlar bende yeni katıldım aranıza nasılsınız bakalım???
jocolor
Merhaba,hosgeldiniz kardesim.. iyiyiz siz? Very Happy
Esrarligözler_06

Cinsiyet Cinsiyet : Kadın Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 14 Rep Gücü Rep Gücü : 18 Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 10/04/09 Nerden Nerden : başkent:) Lakap Lakap : baskentli harbykiz

MesajKonu: başkentten selamlar(:   Cuma 10 Nis. 2009 - 1:55

Merhaba arkdaşlar bnde geldim aranıza kabul eder misinz? Laughing
kübüş

Cinsiyet Cinsiyet : Kadın Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 316 Rep Gücü Rep Gücü : 329 Doğum tarihi Doğum tarihi : 04/10/94 Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 23/02/09 Yaş Yaş : 23 Nerden Nerden : kırıkkale_kayseri İş/Hobiler İş/Hobiler : öğrenci,ceza,orhanbıyıklı,okul,ders Lakap Lakap : hafize Burçlar Burçlar : Terazi + : Köpek

MesajKonu: başkentli   Cuma 10 Nis. 2009 - 2:40

mrb hoşgeldin tabi ne demek
http://gs-ke-km.tr.gg
kübra
Moderetör
Moderetör

Cinsiyet Cinsiyet : Kadın Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 527 Rep Gücü Rep Gücü : 485 Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 23/10/08 Nerden Nerden : istanbul İş/Hobiler İş/Hobiler : kitap okumak müzik dinlemek şiir yazmak gezmek

MesajKonu: Geri: Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya   C.tesi 11 Nis. 2009 - 0:11

sitemize ve aramıza hoşgeldin üyeliğin hayırlı olsun

Dünya malı uçan halı bin ve de düş, Bitecek emin ol kurduğun her düş!
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya   C.tesi 11 Nis. 2009 - 6:12

Esrarligözler_06 demiş ki:
Merhaba arkdaşlar bnde geldim aranıza kabul eder misinz? Laughing

estağfirullah ne demek kabul etmemek hoşgeldin Wink ....
esra

Cinsiyet Cinsiyet : Kadın Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 236 Rep Gücü Rep Gücü : 243 Doğum tarihi Doğum tarihi : 03/04/95 Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 13/01/09 Yaş Yaş : 22 Nerden Nerden : YiĞiDiM nErEdEySe OrAdaN.... İş/Hobiler İş/Hobiler : YiĞiDiMi İzLeMeK!!! Burçlar Burçlar : Koç + : Domuz

MesajKonu: Geri: Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya   Salı 14 Nis. 2009 - 22:41

hoş buldukkk.....teşekkürler... Smile Smile Smile
esra

MesajKonu: Geri: Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya   Salı 14 Nis. 2009 - 22:42

hoşgeldin kardeşşş
esra

MesajKonu: Geri: Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya   Salı 14 Nis. 2009 - 22:42

Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
siyah

Cinsiyet Cinsiyet : Erkek Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 53 Rep Gücü Rep Gücü : 17 Doğum tarihi Doğum tarihi : 17/02/90 Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 01/12/08 Yaş Yaş : 27 Nerden Nerden : yok İş/Hobiler İş/Hobiler : müzik dinlemek,kitap okumak Burçlar Burçlar : Kova + : At

MesajKonu: Geri: Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya   Perş. 16 Nis. 2009 - 5:43

herkes hoşşşşşş geldiiii............

Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
6 sayfadaki 23 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 5, 6, 7 ... 14 ... 23  Sonraki
 Similar topics
-
» en yeni espriler
» ARADIĞINIZ ACAPELLALAR
» Yeni Nesil Grafiker Forumu ! - Grafikcell