Türkiye'nin En Büyük Orhan Bıyıklı Fan Sitesi

Türkiye'nin En Büyük Orhan Bıyıklı Fan Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 

Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14 ... 23  Sonraki
YazarMesaj
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya   C.tesi 21 Şub. 2009 - 7:59

hLme_ demiş ki:
s.a miLLet bne haLime karamandan 15 yşndayım forum çok ii bi yere benzio orhan abiye hem destek tam destek Very Happy Very Happy

hoş geldin cheers
Yigit_Fani
Moderetör
Moderetör

Cinsiyet Cinsiyet : Kadın Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1436 Rep Gücü Rep Gücü : 1565 Doğum tarihi Doğum tarihi : 01/01/80 Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 08/01/09 Yaş Yaş : 37 Nerden Nerden : SOMEWHEREE İş/Hobiler İş/Hobiler : SPORT Lakap Lakap : SUMTHING Burçlar Burçlar : Oğlak + : Keçi

MesajKonu: Geri: Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya   C.tesi 21 Şub. 2009 - 8:36

kübra demiş ki:
hoşgeldin süslü o sohbet bölümünde yazışarak konuşabiliosun bizimle tabi siteye üye olmayanlarında konuştuğu oluo
Hosgeldin. Insallah sitede iyi vakit gecirisin Smile
hLme_

Cinsiyet Cinsiyet : Kadın Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 14 Rep Gücü Rep Gücü : 0 Doğum tarihi Doğum tarihi : 25/09/94 Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 21/02/09 Yaş Yaş : 23 Nerden Nerden : karaman İş/Hobiler İş/Hobiler : arkadaşlar yukarıdaki facebook adresindede orhan aqamısı destekleyelim yönetici bnem destek beklioru Burçlar Burçlar : Terazi + : Köpek

MesajKonu: Geri: Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya   C.tesi 21 Şub. 2009 - 23:49

hLme_ demiş ki:
s.a miLLet bne haLime karamandan 15 yşndayım forum çok ii bi yere benzio orhan abiye hem destek tam destek Very Happy Very Happy

eywaLLah saoLun ama bi sorum oLck bu resimli imzaları nasıL koycaz yha? Sad
http://www.facebook.com/home.php?#/pages/orhan-bykl/64896808059?
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya   C.tesi 21 Şub. 2009 - 23:53

hLme_ demiş ki:
hLme_ demiş ki:

bu konuyu yardım kısmında bulabilirsin...resim eklemek başlığına bak we imza kısmında uygula....kolay gele...
hLme_

Cinsiyet Cinsiyet : Kadın Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 14 Rep Gücü Rep Gücü : 0 Doğum tarihi Doğum tarihi : 25/09/94 Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 21/02/09 Yaş Yaş : 23 Nerden Nerden : karaman İş/Hobiler İş/Hobiler : arkadaşlar yukarıdaki facebook adresindede orhan aqamısı destekleyelim yönetici bnem destek beklioru Burçlar Burçlar : Terazi + : Köpek

MesajKonu: Geri: Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya   C.tesi 21 Şub. 2009 - 23:55

amatör admin demiş ki:
hLme_ demiş ki:
hLme_ demiş ki:

bu konuyu yardım kısmında bulabilirsin...resim eklemek başlığına bak we imza kısmında uygula....kolay gele...

eyw. saoLun Very Happy
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya   Paz 22 Şub. 2009 - 0:07

hLme_ demiş ki:
amatör admin demiş ki:
hLme_ demiş ki:
hLme_ demiş ki:

eyw. saoLun Very Happy

eywallah....
ymbs

Cinsiyet Cinsiyet : Kadın Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1 Rep Gücü Rep Gücü : 0 Doğum tarihi Doğum tarihi : 13/10/88 Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 22/02/09 Yaş Yaş : 29 Nerden Nerden : izmir İş/Hobiler İş/Hobiler : acil tıp teknisyeni Lakap Lakap : atom:) Burçlar Burçlar : Terazi + : Ejderha

MesajKonu: Geri: Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya   Paz 22 Şub. 2009 - 3:12

s.a arkadaşlar yeni geldim umarım benide aranıza kabul ederseniz yiğit hayranları toplandı burda ölemi? hepiniz ALLAH a emanet olun.selam ve dua ile..Smile
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya   Paz 22 Şub. 2009 - 4:05

ymbs demiş ki:
s.a arkadaşlar yeni geldim umarım benide aranıza kabul ederseniz yiğit hayranları toplandı burda ölemi? hepiniz ALLAH a emanet olun.selam ve dua ile..Smile

hoşgeldin .... kabul etmezmiyiz.....
hLme_

MesajKonu: Geri: Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya   Paz 22 Şub. 2009 - 4:49

ymbs demiş ki:

h.qLdns:D gittikçe aiLemis genişLior maşaLLah:D:D tkrara h.ğldn krdeş:d
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya   Paz 22 Şub. 2009 - 8:20

hLme_ demiş ki:
ymbs demiş ki:

allaha çok şükür ailemiz genişliyor gitgide...bide şöyle acaip yazmasan halime çok güzel olacak okumakda zorlanıyorumda king king What a Face What a Face What a Face
Yigit_Fani
Moderetör
Moderetör

Cinsiyet Cinsiyet : Kadın Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1436 Rep Gücü Rep Gücü : 1565 Doğum tarihi Doğum tarihi : 01/01/80 Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 08/01/09 Yaş Yaş : 37 Nerden Nerden : SOMEWHEREE İş/Hobiler İş/Hobiler : SPORT Lakap Lakap : SUMTHING Burçlar Burçlar : Oğlak + : Keçi

MesajKonu: Geri: Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya   Salı 24 Şub. 2009 - 16:42

ymbs demiş ki:
Hosgeldin Smile
hLme_

MesajKonu: Geri: Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya   Çarş. 25 Şub. 2009 - 0:58

amatör admin demiş ki:
hLme_ demiş ki:
ymbs demiş ki:

allaha çok şükür ailemiz genişliyor gitgide...bide şöyle acaip yazmasan halime çok güzel olacak okumakda zorlanıyorumda king king What a Face What a Face What a Face
özri dilerim inşallah bi dha olmuyacak:D santa santa
BURCU

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 10 Rep Gücü Rep Gücü : 1 Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 10/02/09

MesajKonu: Geri: Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya   Ptsi 2 Mart 2009 - 23:50

slm adminatörüm.ben orhan bıyıklıyla konuşmayı çok istiyorum.konuşamazmıyım ne olur lütfen.cevap yazarsan sevinirim. Crying or Very sad
admin
Admininstator
Admininstator

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 260 Rep Gücü Rep Gücü : 1089 Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 05/09/08

MesajKonu: Geri: Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya   Çarş. 4 Mart 2009 - 0:32

BURCU demiş ki:
slm adminatörüm.ben orhan bıyıklıyla konuşmayı çok istiyorum.konuşamazmıyım ne olur lütfen.cevap yazarsan sevinirim. Crying or Very sad

malesef bizde orhan bıyıklı görüşemiyoruz eğer görüşsek haper veririz Sad

BURCU

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 10 Rep Gücü Rep Gücü : 1 Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 10/02/09

MesajKonu: Geri: Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya   Çarş. 4 Mart 2009 - 0:33

yazı hatası kusura bakmayın adminim diyecektim Very Happy
BURCU

MesajKonu: Geri: Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya   Çarş. 4 Mart 2009 - 0:37

yaaaa.ama niye.hiç mümkün değilmi Sad
kudret

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 9 Rep Gücü Rep Gücü : 0 Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 03/03/09

MesajKonu: Geri: Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya   Ptsi 9 Mart 2009 - 0:54

nazlı güle güller sevdalıyken ben nasıl nazlı gülümden
vazgeçebilirim ki.....vazgecmicem asla ve asla suan asude durup sessiz kalabilirim ama bir gün onu gömek isticem.......(asude yar)
bilge

Cinsiyet Cinsiyet : Kadın Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 5 Rep Gücü Rep Gücü : 0 Doğum tarihi Doğum tarihi : 07/12/93 Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 10/03/09 Yaş Yaş : 24 Nerden Nerden : istanbul İş/Hobiler İş/Hobiler : müzik dinlemek,bulmaca çözmek, söz,şiir yazmak, blardo oynamak v.s Lakap Lakap : awake Burçlar Burçlar : Yay + : Horoz

MesajKonu: Geri: Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya   Çarş. 11 Mart 2009 - 3:06

HOŞ BULDUK ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM
http://orhanbiyikli.com
anatolienmaan

Cinsiyet Cinsiyet : Erkek Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1 Rep Gücü Rep Gücü : 0 Doğum tarihi Doğum tarihi : 04/03/90 Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 11/03/09 Yaş Yaş : 27 Burçlar Burçlar : Balık + : At

MesajKonu: Geri: Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya   Çarş. 11 Mart 2009 - 10:47

s.a bende yeni geldim. Siteniz hoş olmuş orhan abiye selamlar.. Yigit komserim kollamada çok harikasın konuşmaların da süper Allah yolunu açık eylesin..
siyah inci

Cinsiyet Cinsiyet : Kadın Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1 Rep Gücü Rep Gücü : 0 Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 10/03/09

MesajKonu: Geri: Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya   Çarş. 11 Mart 2009 - 21:22

herkese merhaba arkadaslar bende yeni geldim araniza- kollama dizisi-cok güzel bir dizi severek izliyorum yigit baskomser dizi isinizde basarilar dilerim.......
bilge

Cinsiyet Cinsiyet : Kadın Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 5 Rep Gücü Rep Gücü : 0 Doğum tarihi Doğum tarihi : 07/12/93 Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 10/03/09 Yaş Yaş : 24 Nerden Nerden : istanbul İş/Hobiler İş/Hobiler : müzik dinlemek,bulmaca çözmek, söz,şiir yazmak, blardo oynamak v.s Lakap Lakap : awake Burçlar Burçlar : Yay + : Horoz

MesajKonu: Geri: Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya   Perş. 12 Mart 2009 - 0:00

a.s hepiniz hoş geldiniz...orhan bıyıklıya başarılar dilerim kendisini destekliyorum dizidedeolduğu gibi:)...
http://orhanbiyikli.com
Yigit_Fani
Moderetör
Moderetör

MesajKonu: Geri: Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya   Perş. 12 Mart 2009 - 13:36

bilge demiş ki:
a.s hepiniz hoş geldiniz...orhan bıyıklıya başarılar dilerim kendisini destekliyorum dizidedeolduğu gibi:)...
Hosgeldin bilge Wink
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya   C.tesi 14 Mart 2009 - 21:58

bilge demiş ki:

sende hoşgeldin....
BURCU

MesajKonu: Geri: Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya   Paz 15 Mart 2009 - 18:58

slm. yeni arkadaşlar hepiniz hoş geldiniz.inanın bu sitede güzel vakit geçireceksiniz. :cheers:benim güzel vakit geçirdiğim gibi Wink
esra

Cinsiyet Cinsiyet : Kadın Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 236 Rep Gücü Rep Gücü : 243 Doğum tarihi Doğum tarihi : 03/04/95 Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 13/01/09 Yaş Yaş : 22 Nerden Nerden : YiĞiDiM nErEdEySe OrAdaN.... İş/Hobiler İş/Hobiler : YiĞiDiMi İzLeMeK!!! Burçlar Burçlar : Koç + : Domuz

MesajKonu: Geri: Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya   Cuma 20 Mart 2009 - 23:49

ya kenara koyduğunuz resmi nasıl koyuyorsunuz ben bir türlü koyamadım da yardım edrmisiniz???

Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
5 sayfadaki 23 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14 ... 23  Sonraki
 Similar topics
-
» en yeni espriler
» ARADIĞINIZ ACAPELLALAR
» Yeni Nesil Grafiker Forumu ! - Grafikcell